Виконайте дії: (13,266 : 1,65 + 12,06) ⸱3,05 – 20,305 ПОМОЖІТЬ ПРОШУУУУ


Ответы на вопрос

Отвечает Самокишин Дима.

Ответ:

Давайте виконаємо обчислення крок за кроком:

1. Розділимо 13,266 на 1,65 та додамо 12,06:

(13,266 / 1,65) + 12,06 = 8,04 + 12,06 = 20,1.

2. Помножимо результат з кроку 1 на 3,05:

20,1 * 3,05 = 61,305.

3. Віднімемо 20,305 від результату з кроку 2:

61,305 - 20,305 = 41.

Отже, відповідь: 41.