Зарплата працівника зросла на 8%. Якщо його початкова зарплата була 2500 гривень, на скільки

гривень зросла його зарплата?Срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чупина Екатерина.

Ответ:

Зарплата працівника зросла на 8%. Щоб визначити, на скільки гривень зросла його зарплата, потрібно обчислити 8% від початкової зарплати.

Спочатку знайдемо 8% від 2500 гривень:

8% * 2500 = (8/100) * 2500 = 0.08 * 2500 = 200 гривень.

Отже, зарплата працівника зросла на 200 гривень.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ербулова Акмарал.

Ответ:

все на

Пошаговое объяснение: