два пасажирських потяги їхали з однаковою швидкістю перший потяг був у дорогі 3 год а другий 5 год

скільки кілометрів проїхав пкрший пасажирський потяг якщо дрцгий проїхав на 340км більше(потрібна умова задачі також)

Ответы на вопрос

Отвечает Гатауллина Аня.

Ответ:

Перший пасажирський потяг проїхав 510 кілометрів.

Пошаговое объяснение:

Для вирішення цієї задачі, нам потрібно використати формулу швидкості, яка виражається як відношення пройденої відстані до часу.

Позначимо відстань, яку проїхав перший потяг, як "х" кілометрів. Тоді другий потяг проїхав "х + 340" кілометрів.

Знаючи, що швидкість обох потягів однакова, можемо записати рівняння:

швидкість = відстань / час

Для першого потягу: швидкість = x / 3

Для другого потягу: швидкість = (x + 340) / 5

Оскільки обидва потяги їхали з однаковою швидкістю, ми можемо прирівняти ці вирази:

x / 3 = (x + 340) / 5

Далі можемо розв'язати це рівняння для визначення значення "х", яке відповідає пройденій відстані першим потягом.

5x = 3(x + 340)

5x = 3x + 1020

2x = 1020

x = 510

Отже, перший пасажирський потяг проїхав 510 кілометрів.