Розв'яжіть рівняння||x|-7|=8 помогите пжжжжж даю 30б​


Ответы на вопрос

Отвечает Шкитова София.

Ответ:

Не очень поняла. но если рівняння таке: x-7=8

то відповідь 15. Якщо не правильно тоді я не зрозуміла рівняння

Пошаговое объяснение:

x-7=8

x=7+8

x=15

Отвечает Koval Nastya.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

х=8+7

х=15

15-7=8

8=8