Розв’яжи рівняння: 8,2x − 5,6x = 4,16 Помогите пожалуйста Помогите пожалуйста Помогите

пожалуйста Помогите пожалуйста Помогите пожалуйста Помогите пожалуйста Помогите пожалуйста Помогите пожалуйста Помогите пожалуйста Помогите пожалуйста Помогите пожалуйста Помогите пожалуйста Помогите пожалуйста Помогите пожалуйста Помогите пожалуйста Помогите пожалуйста Помогите пожалуйста Помогите пожалуйста Ну Е У Ее К К К К К К К К К

Ответы на вопрос

Отвечает Скурихин Никита.

Ответ: Для розв'язання рівняння 8,2x - 5,6x = 4,16, спочатку виконаємо обчислення змінних з однаковими показниками:

8,2x - 5,6x = 4,16

(8,2 - 5,6)x = 4,16

2,6x = 4,16

Тепер розділимо обидві частини на 2,6, щоб виразити змінну x:

x = 4,16 / 2,6

x ≈ 1,6

Отже, розв'язком рівняння є x ≈ 1,6.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Лаштабега Никита.

Ответ:

..............

х=1,6

Пошаговое объяснение:

8,2х-5,6х=4,16

2,6х=4,16

х=1,6