Одна друкарка набирає 450 знаків за 3 хвилини друга за 4 хвилини працюючі 50 хв хто надрукує більше

знаків і на скільки

Ответы на вопрос

Отвечает Резанов Дима.

Перша друкарка набирає 450 знаків за 3 хвилини, що робить її швидкість 450/3 = 150 знаків на хвилину.

Друга друкарка набирає 450 знаків за 4 хвилини, що робить її швидкість 450/4 = 112.5 знаків на хвилину.

Працюючи протягом 50 хвилин, перша друкарка надрукує 150 * 50 = 7500 знаків.

Друга друкарка, працюючи протягом того ж часу, надрукує 112.5 * 50 = 5625 знаків.

Таким чином, перша друкарка надрукує більше знаків на 7500 - 5625 = 1875 знаків.

Отвечает Бурачевская Виолетта.

Ответ:

1) 540:3=180(знаків) - 1 друкарка за 1 хвилину

2)540:4=135(знаків) - 2 друкарка за 1 хвилину

3)180×50=9000(знаків) - 1 друкарка за 50 хвилин

4)135×50=6750(знаків) - 2 друкарка за 50 хвилин

5)9000-6750=2250

Відповідь:1 друкарка надрукує на 2250 більше ніж 2.