За тиждень туристи пройшли 100,7 км, що становить 106% того, що вони мали пройти за планом.

Скільки кілометрів мали пройти туристи за планом?

Ответы на вопрос

Отвечает Гейзер Таня.

Відповідь:

100,7 км  - 106%

х км- 100%

х=100,7*100/106= 95 (км) - туристи планували пройти

Покрокове пояснення: