К г иого види Обчислити сторону прямокутника, якщо Р=94 см: C. 21 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Ярослав.

Ответ:

26 см.

Пошаговое объяснение:

Для обчислення сторони прямокутника потрібно мати дві з трьох відомих сторін та периметр або площу. У даному випадку, відомі лише периметр Р і одна сторона С.

Периметр прямокутника (Р) визначається за формулою:

Р = 2(а + b), де а і b - сторони прямокутника.

В задачі дано, що Р = 94 см і С = 21 см. Ми знаємо одну сторону, а отже можемо виразити другу сторону через відомі значення:

94 = 2(21 + b)

Розкриваємо дужки:

94 = 42 + 2b

Переносимо 42 на іншу сторону рівності:

94 - 42 = 2b

52 = 2b

Ділимо обидві частини рівняння на 2:

b = 26

Отже, друга сторона прямокутника дорівнює 26 см.