Пліз Розв'яжіть систему рівнянь4х+3у=1703х+4у=180 славлю 5 зірок​


Ответы на вопрос

Отвечает Кудымова Вероника.

{4х+3у=170|*-3

{3х+4у=180 |*4

{-12х-9у=-510

+

{12х+16у=720

7у=210

у=210/7

у=30

-12х-9*30=-510

-12х-270=-510

-12х=-510+270

-12х=-240

х=-240/-12

х=20