Два велосипедисти одночасно від'їхали від спільного старту вело- -треку в протилежних напрямках і

зустрілися через 15 с. За який час проїде одне коло велотреку перший велосипедист, якщо другий долає це саме коло за 40 с? Даю 30 балів!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Стрілець Віталій.

Ответ:

24 с

Пошаговое объяснение:

1/15 треку проїжають велосипедисти разом

1/40 треку проїжає другий велосипедист

1/15-1/40=8/120-3/120=5/120=1/24 треку проїжає перший велосипедист

Отже перший велосипедист проїде коло за 24 с

Отвечает Карамышев Данис.

Відповідь: 24 секунд.

1) 1:40 = 1/40 (м/с) - швидкість 2-ого велосипедист.

2) 1/15 - 1/40 = 8*(1)/120 - 3*(1)/120 = 8-3/120 = 5/120 = 1/24 (м/с) - швидкість 1 -ого велосипедиста.

3) 1 : 1/24 = 1 : 24/1 = 24 (сек.)

В-дь 24 сек.

Пояснення:

В першій дії - нам треба виразити нашу відстань S через одиницю, ділимо її на відомий час другого велосипедисту. Отримали 1/40.

В другій дії - ми знаходимо швидкість першого, через віднімання швидкості з другим. Тому й отримали 1/24.

В третій дії - ми ділимо відстань першого велосипедиста на його швидкість, для знаходження часу. Отримуємо 24 секунди.