З точки S, яка не належить площині квадрата ABCD, проведено перпендикуляр SO, SO = √3 см.

Знайдіть відстань від точки S до прямої BC, якщо DC = √2 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Шнырев Иван.

Точка S знаходиться поза площиною ABCD. Ми повинні знайти відстань від точки S до прямої BC.

З огляду на те, що SO є перпендикуляром до площини ABCD і має довжину √3 см, ми можемо розглядати трикутник SOD, де OD - це відрізок, перпендикулярний BC і проходить через точку S.

Також, нам дано, що DC = √2 см.

Ми можемо застосувати теорему Піфагора в трикутнику SOD для знаходження відстані SD:

SD^2 = SO^2 + OD^2

Відомо, що SO = √3 см, тому:

SD^2 = (√3)^2 + OD^2

SD^2 = 3 + OD^2

Ми також знаємо, що DC = √2 см, а AD = DC (оскільки ABCD - квадрат), тому OD = √2 см.

Підставляючи це значення, отримаємо:

SD^2 = 3 + (√2)^2

SD^2 = 3 + 2

SD^2 = 5

Таким чином, SD = √5 см.

Отже, відстань від точки S до прямої BC дорівнює √5 см.