5COS^2X-1 x не в степени


Ответы на вопрос

Отвечает Ермекова Аружан.

Ответ:

x, для яких рівняння 5cos^2(x) - 1 = 0 буде виконуватися.

Пошаговое объяснение:

У вашому запиті видно, що у вас є рівняння, а не вираз. Розглянемо його.

Рівняння: 5cos^2(x) - 1 = 0.

Щоб розв'язати це рівняння, спочатку перенесемо -1 на праву сторону:

5cos^2(x) = 1.

Потім поділимо обидві частини на 5:

cos^2(x) = 1/5.

Тепер візьмемо квадратний корінь з обох боків:

cos(x) = ±√(1/5).

Отже, розв'язки цього рівняння для x будуть:

x = arccos(√(1/5)) + 2πn, x = -arccos(√(1/5)) + 2πn,

де n - ціле число.

Це дає вам всі можливі значення x, для яких рівняння 5cos^2(x) - 1 = 0 буде виконуватися.