Допоможіть терміново будь ласка!! познач на координатній площині точки А(-4; 5) і В(2; -3) знайди

середину відрізка АВ - точку С. які вона має координати?

Ответы на вопрос

Отвечает Трифанова Марианна.

Відповідь:      С(- 1 ; 1 ) .  

Покрокове пояснення:

  Для точок  А(- 4; 5)  і  В(2; - 3) застосуємо формули координат

  середини  С( х₀ ; у₀ )  відрізка АВ :

      х₀ = ( x₁ + x₂ )/2 = ( - 4 + 2 )/2 = - 1 ;  y₀ = ( y₁ + y₂ )/2 = ( 5 - 3 )/2 = 1 .

  Отже , точка С(- 1 ; 1 ) .