Знайти точки перегину функції y=x-1/2x-x^2


Ответы на вопрос

Отвечает Яршевич Дима.

Ответ:

.

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти точки перегину функції, потрібно знайти значення другої похідної та розв'язати рівняння f''(x) = 0.

Запишемо спочатку функцію:

f(x) = x - 1/2x - x^2

Знайдемо першу та другу похідні:

f'(x) = 1 - 1/2 - 2x = -2x - 1/2

f''(x) = -2

Зрозуміло, що друга похідна не залежить від x, тому рівняння f''(x) = 0 не має розв'язків. Це означає, що функція не має точок перегину.

Проте, можна знайти точки