1.    Перед вами вираз 987654321=100. Зробіть його вірним, використовуючи 4 знаки

"+" або "-" у його лівій частині.

Ответы на вопрос

Отвечает Тангочин Никита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

98 - 76 + 54 + 3 + 21 = 100


98 - 76 + 54 + 3 + 21 = 22 + 54 + 3 + 21 = 76 + 3 + 21 = 79 + 21 = 100