Змія що викрала ивасика телесика на річці , три години несла його лісом до своєї хатинки . За першу

годину вона пробігла 6 км, за другу на 30% усього шляху , а за третю на 2 км менше, ніж за другу . Яка відстань від річки до хатинки змії. Помогите пожалуйста даю 50 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Хамицевич Настя.

30% = 30/100 = 0,3

Весь путь = х км

Путь за первый час = 6 км

Путь за второй час = 0,3х км

Путь за третий час = 0,3х - 2 км

6 + 0,3х + 0,3х - 2 = х

0,6х + 4 = х

х - 0,6х = 4

0,4х = 4

х = 4 ÷ 0,4

х = 40 ÷ 4

х = 10

Ответ: відстань від річки до хатинки змії 10 км

Отвечает Лебедев Павел.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай відстань від річки до хатинки - х км, тоді за другу годину змія пробігла 0,3х км, а за третю (0,3х - 2) км

6 + 0,3х + (0,3х - 2) = х

6 + 0,3х + 0,3х - 2 = х

0,6х - х = -4

- 0,4х = - 4

х = -4 : (- 0,4)

х = 10 км відстань від річки до хатинки змії.