2. Автомобіль проїхав 144,6 км за 3 год. Скільки кілометрів він проїде за 5,5 год з тією ж

швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Рома.

1) 144.6 : 3 = 48.2 (км/год) - швидкість автомобіля
2) 48.2 * 5.5 = 265.1 (км) - проїде за 5.5 години

Відповідь: автомобіль проїде 265,1 км за 5,5 години з тією ж швидкістю