СРОЧНО!(50 БАЛОВ) В результаті хімічної реакції 2704 г стронцій оксиду повністю прореагувало з

468 г води. Порахуй масу стронцій гідроксиду, яка утворилася в результаті хімічної взаємодії. Відповідь запиши цілим числом. Наприклад: 1234. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Головцов Вячеслав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(SrO) = 2704 г

m(H2O) = 468 г

Найти: m(Sr(OН)2) - ?

2704 г        468 г             х г

SrO    +      H2O    =     Sr(OH)2

Знайдемо кількістьречовини реагентів:

n(SrO) = m(SrO) /M(SrO) = 2704/104 = 26 моль

n(H2O) = m(H2O) /M(H2O) = 468/18 = 26 моль

Так як і оксиду стронцію і води однакова кількість , то

n(Sr(OH)2) = n(SrO) = n(H2O) = 26 моль

Молярна маса стронцій гідроксиду:

М(Sr(OH)2) = 88 + (16 + 1) * 2 = 122 г/моль

m(Sr(OН)2) = n(Sr(OH)2) * М(Sr(OH)2) = 26 * 122 = 3172 г