Округліть до десятих середнє арифметичне чисел 2,95; 3,6 і 4,1.


Ответы на вопрос

Отвечает Черниш Андрій.

Відповідь: 3,6

Покрокове пояснення:

1)2,95+3,6+4,1=10,65

2)10,65/3=3,55

3)3,55 округлимо до десятих буде 3,6

Отвечает Bairak Diana.

Доброго ранку!

Знаходимо середнє арифметичне:

(2,95 + 3,6 + 4,1) : 3 = 10,65 : 3 = 3,55

Округляємо:

3,55 ≈ 3,6