Допоможіть вирішити вправу A(0;-6)В(1;6)С(1;5) 1)Знайти рівняння сторін трикутника 2)Знайти

рівняння висоти BD 3) Знайти рівняння медіани СМ 4) Знайти рівняння прямої що проходить через т.А паралельно прямо CB 5)Довжину висоти BD

Ответы на вопрос

Отвечает Грушецкая Елизавета.

Ответ:

.

Пошаговое объяснение:

Для знаходження рівняння сторін трикутника потрібно визначити координати кожної з вершин трикутника та використати формулу відстані між двома точками.

1) Координати вершин трикутника: A(0,-6), B(1,6), C(1,5).

Сторона AB:

AB = √[(x₂ - x₁)² + (y₂ - y₁)²] = √[(1 - 0)² + (6 - (-6))²] = √(1 + 144) = √145

Сторона BC:

BC = √[(x₂ - x₁)² + (y₂ - y₁)²] = √[(1 - 1)² + (5 - 6)²] = 1

Сторона AC:

AC = √[(x₂ - x₁)² + (y₂ - y₁)²] =