10. Енні, Бенні та Вікі купили загалом 50 еклерів. У таблиці з вказаною кількістю еклерів, куплених

кожним окремо. Скільки склер купив кожен із них Ені - 2х, Бенні - х + 4, Вікі- х+6СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Поморцева Анастасия.

2x + x + 4 + x + 6 = 50

2x + x + x = 50 - 4 - 6

4x = 40

x = 40 : 4

x = 10

2x = 2 * 10 = 20 (еклерів) - купила Ені

x + 4 = 10 + 4 = 14 (еклерів) - купила Бенні

x + 6 = 10 + 6 = 16 (еклерів) - купила Вікі

Якщо перевірити і все додати вийде 50 еклерів.