Пух, Сова и Пятачок съели коробку конфет .Пух съел половину того что было в коробке .Сова съела 8

конфет.Пятачку досталось в 5 раз меньше конфет , чем Сове и Пуху вместе . Сколько конфет съел Пух ? Пожалуйста пошагово .Даю 15 балов.

Ответы на вопрос

Отвечает Фалина Арина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Позначимо кількість конфет, яку з'їв Пух, як P.

За умовою задачі, Пух з'їв половину вмісту коробки, тобто P = (1/2)C, де C - загальна кількість конфет в коробці.

Також в умові сказано, що Сова з'їла 8 конфет. Отже, кількість конфет, яку з'їла Сова, позначимо як S = 8.

Нарешті, сказано, що Пятачку дісталося в 5 разів менше конфет, ніж Сові і Пуху разом. Тобто, кількість конфет, яку з'їв Пятачок, позначимо як М = (1/5)(P + S).

Ми маємо систему рівнянь:

P = (1/2)C

S = 8

M = (1/5)(P + S)

Завдання полягає у знаходженні значення P.

Давайте розв'яжемо цю систему крок за кроком:

Підставимо значення S у третє рівняння:

M = (1/5)(P + 8)

Підставимо значення P з першого рівняння в третє рівняння:

M = (1/5)((1/2)C + 8)

Замінимо M у другому рівнянні:

(1/5)((1/2)C + 8) = 8

Помножимо обидві частини на 5, щоб позбутися від знаменника:

(1/2)C + 8 = 40

Віднімемо 8 від обох боків рівняння:

(1/2)C = 32

Помножимо обидві частини на 2, щоб позбутися від знаменника:

C = 64

Підставимо значення C в перше рівняння:

P = (1/2)(64)

P = 32

Отже, Пух з'їв 32 конфети.

Отримали відповідь: Пух з'їв 32 конфети.