Периметр квадрата дорівнює 32 см. обчислити площу квадрата


Ответы на вопрос

Отвечает Кожина Кристина.
Площа = 8*8 = 64
Сподіваюсь що допомога
Отвечает Старостин Витя.

P=4a, a=\frac{P}{4}=\frac{32}{4}=8 (см)

S=a^2=8^2=64 (см²)