35-х²-х(х+9)=0 укажіть проміжок якому належить більший корінь цього рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Исакова Маншук.

Пошаговое объяснение:

35-х²-х(х+9)=0

35-х²-х²-9х=0

-2х²-9х+35=0

2х²+9х-35=0

D=9²-4•2•(-35)=81+280=361

x1=(-9-19)/(2•2)= -28/4= -7

x2=(-9+19)/4=10/4=2,5

больший корень равен 2,5

Выбери промежуток которому принадлежит 2,5.