У першому ящику було в 4 рази більше апельсинів, ніж у другому. Коли з першого ящика взяли 20 кг

апельсинів , а в другий поклали ще 25 кг, то в обох ящиках апельсинів стало порівну. Скільки кілограмів апельсинів було в кожному ящику спочатку? СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Пайкова Виктория.

Ответ:

60 кг,  15 кг.

Пошаговое объяснение:

Перший ящик 4х кг апельсинів, другий ящик х кг апельсинів.

4х-20=х+25

3х=45;  х=15

У першому ящику 15*4=60 кг, у другому 15 кг.