Розв'язати(√7-√2)(√7+√2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Климский Саша.

Відповідь:

5

Покрокове пояснення:

використовуємо формулу (a-b)(a+b)=a2-b2

√7(2)-√2(2)   (тут (2) це у квадраті)

Спростіть корені

7-2

І виходить відповідь 5

Отвечает Хомяков Данил.

Відповідь:      5 .

Покрокове пояснення:

  Використаємо формулу різниці квадратів двох чисел :

   (√7 - √2)(√7+√2) = ( √7 )² - ( √2 )² = 7 - 2= 5 .