Число, 12% которого равно 60


Ответы на вопрос

Отвечает Юдин Богдан.

Відповідь:

Щоб знайти число, 12% якого дорівнює 60, можемо скористатися формулою пропорції.

Нехай x - це число, тоді можна записати рівняння:

12% з x = 60

Перетворимо вираз 12% в десятковий формат, діливши його на 100:

0.12x = 60

Тепер можемо розв'язати це рівняння:

x = 60 / 0.12

x = 500

Таким чином, число, 12% якого дорівнює 60, рівне 500.

Покрокове пояснення:

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

500.

Пошаговое объяснение:

12 \%  \: — \: 60 \\ 100 \% \:  — \: x \\ x = \dfrac{100  \%  \times 60}{12 \%} = 500.