Потяг 4 год ішов зі швидкістю 85 км/год, і 5 год зі швидкістю 73 км/год. 3 якою середньою швидкістю

рухався поїзд протягом усього руху? Відповідь округлити до одиниць.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ширков Никита.

1)85 * 4 = 340 км

2)73 * 5 = 365 км

3)340 + 365 = 705 км

4)4 + 5 = 9 годин

5)705 км : 9 год = 78.33 км/год

Округляємо та виходить 78 км/год

Отвечает Александрова Мария.

Ответ:

Щоб знайти середню швидкість поїзда за всі години руху, потрібно знайти загальну відстань, яку він пройшов, і поділити її на загальний час руху.

За перші 4 години поїзд проїхав 85 * 4 = 340 км.

За наступні 5 годин поїзд проїхав 73 * 5 = 365 км.

Отже, загальна відстань, яку він пройшов, дорівнює 340 + 365 = 705 км.

Загальний час руху дорівнює 4 + 5 = 9 год.

Тому середня швидкість поїзда за весь час руху буде 705 / 9 = 78.3 км/год.

Отже, відповідь: 78.