1) сумма трех последов чисел равна 51 найди эти числа . 2Сумма трех последовательных чисел равна

72 .найди большее число. 3. Сумма трех последоват нечетных чисел рвна 57. Найди меньшее число 4. Между тремя сестрами по 3 года разницы. Сумма возрастов сестер равна 33. Сколько лет сркдней сестры?

Ответы на вопрос

Отвечает Ekgardt Varvara.

Відповідь:

1) 16,17,18

2) 23,24,25 - 25

3) 17, 19, 21 - 17

4) 8, 11, 14 - 11

Покрокове пояснення:

1) x+x+1+x+2 = 51

3x = 48

x = 16

2) x+x+1+x+2 = 72

3x = 69

x = 23

3) x+x+2+x+4 = 57

3x = 51

x = 17

4) x+x+3+x+6 = 33

3x = 24

x = 8

Отвечает Кравченко Наташа.

Відповідь:

1) 16, 17, 18

2) 25 - найбільше число

3) 17 - найменьше число

4)  середній сестрі 11 років

Покрокове пояснення:

1) Нехай х - перше число, тоді наступні будуть х+1, х+2,

х+(х+1)+(х+2)=51

3х=51-3

3х=48

х=48:3

х=16

х+1=16+1=17

х+2=16+2=18

16+17+18=51

Відповідь: 16, 17, 18.

2) Нехай х - перше число, тоді наступні будуть х+1, х+2,

х+(х+1)+(х+2)=72

3х=72-3

3х=69

х=69:3

х=23

х+1=23+1=24

х+2=23+2=25 - найбільше число

23+24+25=72

Відповідь: 25 - найбільше число

3) Нехай х - найменше число із  даних чисел, тоді наступні  за ним (х + 2) та  (х + 4).

х + (х+2) + (х+4) = 57

3х + 6 = 57

3х = 57 - 6

3х = 51

х = 51 : 3

х = 17

17 - найменьше число

17+2=19

17+4=21

17+19+21=57

Відповідь: 17 - найменьше число

4)  Нехай молодшій сестрі х років, тоді середній сестрі х+3 роки,  а старшій сестрі х+3+3 роки

х+(х+3) + (х+3+3) = 33

3х+9=33

3х= 33-9

3х= 24

х=24:3

х=8

х=8 - молодшій сестрі 8 років

х+3= 8+3= 11 років середній сестрі

х+3+3= 8+3+3= 14 років старшій сестрі

8+11+14=33

Відповідь: середній сестрі 11 років