СРОЧНО! У змаганнях зі стрітьби за кожний стрілець одержував штрафні очки: за перший промах-одне

штрафне очко , а за кожний наступний-0,5 очка більше, ніж за попередній .Скільки промахів було у стрільця , якщо загалом він одержав 7 штрафних очок

Ответы на вопрос

Отвечает Аркадьева Алиса.

Відповідь:

4 промахи.

Покрокове пояснення:

1 промах - 1 штрафне очко.

2 промах - 1 + 1,5 = 2,5 штрафних очка.

3 промах - 2,5 + 2 = 4,5 штрафних очка.

4 промах - 4,5 + 2,5 = 7 штрафних очок..

Отвечает Диордиев Матвей.

Ответ:

4 промахи

Пошаговое объяснение:

За перший промах він отримав 1 штрафне очко, за другий - 1,5, за третій - 2, а за четвертий - 2,5. Для самоперевірки рахуємо:
1+1,5+2+2,5=7
Все сходиться