На змаганнях зі стрільби учасник робить 25 пострілів. За кожний вдалий постріл він отримує 4 бали,

а за кожний промах знімається 2 бали. Скільки промахів може зробити стрілець, щоб набрати не менше 60 балів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Эльвина.

1)25*4=100(бал.)- кількість балів за постріли без промаху

2)20*4-2*5=70(бал.)- кількість балів за 20 влучних постріли та 5 промахів

3)19*4-2*6=64(бал.)- кількість балів за 19 влучних постріли та 6 пормахів

4)18*4-2*7=58(бал.)- кількість балів за 18 влучних постріли та 7 промахів

Відповідь:6 промахів може зробити стрілець,щоб не набрати менш ніж 60 балів