Для розливу нафти потрібно було 30 цистерн місткістю по 16,5 т кожна. Але на залізниці були тільки

цистерни місткістю 24,75 т кожна. Скільки великих цистерн треба взяти для розливу цієї самої нафти?

Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 30*16.5=495 (т)

2. 495/24.75=20 (ц.)

Відповідь: 20 великих цистерн треба взяти для розливу цієї самої нафти.