Перший автомобіль за 3 години проїхав 318км а другий за 4 год -375км швидкість якого автомобіля

більша і на скільки? будь ласка даю 20 баллов +5 звезд

Ответы на вопрос

Отвечает Кисленко Данил.

Ответ:

v=S/t

Скорость первого: v1=318/3=106км/ч

Второго: v2=375/4=93.75км/ч

Скорость первого автомобиля больше на 106-93.75=12.25 км/ч

Пошаговое объяснение:

Отвечает Комарских Илья.

Ответ:

1)318÷3=106(км/год)— швидкість першого автомобіля;

2)375÷4=93,75(км/год)—швидкість другого автомобіля;

3)106-93,75=12,25(км/год)

Відповідь: швидкість другого автомобіля на 12,25 км/год більша

Пошаговое объяснение: