Від південного моря до північного дика качка летить 7 днів. Дикий гусак долає цей шлях за 9 днів.

Якось дика качка і дикий гусак вилетіли назустріч одне одному. Через скільки днів вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Ремхо Вика.

Ответ:3 15/16

Пошаговое объяснение:

Нехай, весь шлях 1. За день качка пролетить 1/7 шляху, а гусак 1/9 шляху разом вони подолають 1/7+1/9=16/63 шляху, тоді 1:16/63=1*63/16=63/16=3 15/16-днів вони зустрінуться.