Визнач, чи є подібними трикутники зі сторонами:20 мм, 30 мм, 30 мм та 8 см, 12 см, 12 см;​


Ответы на вопрос

Отвечает Черкашина Юлия.

Ответ:

Так ,ці трикутники є подібними

Пошаговое объяснение:

1) Спочатку см переведемо в мм:

8 см = 8*10 = 80мм ; 12 см = 12*10 = 120мм ;

2) 20 мм / 80 мм = 30 мм / 120 мм = 30 мм / 120 мм ( Цей знак / - означає дроб)

3)Далі скорочуємо дроби:

1/4 = 1/4 = 1/4

І в нас входить однакові значення, тому ці трикутники є подібними