Сторони першого трикутника дорівнюють 6 см, 9 см і 12 см, дві сторо- ни другого трикутника 2 см і 3

см. Яка завдовжки має бути третя сторона другого трикутника, щоб ці трикутники були подібними?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Костя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб трикутники були подібними, вони мають мати однакові відносини між сторонами. Для визначення відносин між сторонами, можна застосувати відносну довжину сторон. Для першого трикутника це може виглядати так: 6/12 = 1/2, 9/12 = 3/4, 12/12 = 1. Тепер можна віднести довжини сторон другого трикутника до довжини відносної довжини сторон першого трикутника. 2/4 = 1/2, 3/4, і щоб відносини були однаковими, третя сторона другого трикутника має мати довжину 4 см.