Числа 3,4,6 є дільниками для 18 24 36 42 21​


Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Артур.

Покрокове пояснення:

1) 18:3=6; 24:3=8; 36:3=12; 42:3=14; 21:3=7 (3 є дільниками для 18, 24, 36, 42, 21​).

2)18:4=4,5(ні); 24:4=6; 36:4=9; 42:4=10,5(ні); 21:4=5,25(ні) (4 є дільниками

чисел 24, 36).

3) 18:6=3; 24:6=4; 36:6=6; 42:6=7; 21:6=3,5(ні) (6 є дільниками чисел 18, 24, 36, 42).

Отвечает Жора Коте.

Так, числа 3, 4 і 6 є дільниками для чисел 18, 24, 36, 42 і 21. Давайте перевіримо це:

18 ділиться на 3 (18 / 3 = 6), і 18 ділиться на 6 (18 / 6 = 3).

24 ділиться на 3 (24 / 3 = 8) і на 4 (24 / 4 = 6).

36 ділиться на 3 (36 / 3 = 12), на 4 (36 / 4 = 9) і на 6 (36 / 6 = 6).

42 ділиться на 3 (42 / 3 = 14) і на 6 (42 / 6 = 7).

21 ділиться на 3 (21 / 3 = 7).

Отже, числа 3, 4 і 6 є дільниками для всіх вказаних чисел.