850 кг огірків, купили 3% всіх огірків. СКІЛЬКИ КГ ВСЬОГО КУПИЛИ


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Мария.

Ответ:

()()()

Пошаговое объяснение:

850кг = 100%

850 : 100 = 8,5  - це 1%

8.5 * 3 = 25,5  - це і є 3%

Отвечает Каландарова Ангелина.

Відповідь:Купили 25 кг 500 гр

Покрокове пояснення:

850:100*3=8.5*3=25.5 кг