Точка рухається прямолінійно зі швидкістю υ (t) = 4t 3 + 2t − 3 . Знайдіть закон руху точки, якщо в

момент часу t = 2 с координата точки дорівнювала 10 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Имакаева Элина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

s(t)=t⁴+t²-3t+C - как первообразная от v(t)

при t=2 s(2)=16+4-6+C=10⇒C=10-14=-4

s(t)=t⁴+t²-3t-4