У прямокутній трапеції 15см, основи 7см і 10см. знайти площу трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Михаил.

Площа трапеції може бути знайдена за формулою:

S = (1/2) * (сума довжин основ) * висота

У вашому випадку:

Довжина меншої основи (нижньої сторони) b1 = 7 см.

Довжина більшої основи (верхньої сторони) b2 = 10 см.

Висота h = 15 см.

Тепер ми можемо обчислити площу трапеції:

S = (1/2) * (7 см + 10 см) * 15 см

S = (1/2) * 17 см * 15 см

S = (1/2) * 255 см²

S = 127.5 см²

Площа трапеції дорівнює 127.5 квадратним сантиметрам.