2. Знайти периметр та площу прямокутника, сторони якого дорівнюють 50,5мм і 4 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Чемшит Алексей.

Ответ: Периметр: 19 см Площа: 22 см^2

Пошаговое объяснение: Периметр

50,5 × 2 = 11 см (більші сторони прямокутника)

4 × 2 = 8 см (Менші сторони прямокутника)

11 + 8 = 19 см ( периметр прямокутника)

Площа: (Переведемо мм в см)

50,5мм : 10 = 5,5 см

5,5 см ×4 = 22 см^2