Знайди найменше спільне кратне чисел 26 і 22​


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Дарья.

Ответ: 286

Пошаговое объяснение: Щоб знайти найменше спільне кратне, потрібно розкласти числа на прості множники.

Для 26: 26 = 2 * 13

Для 22: 22 = 2 * 11

НСК буде дорівнювати добутку всіх різних простих множників з найвищими показниками: НСК(26, 22) = 2^1 * 13 * 11 = 286.

Отже, найменше спільне кратне долото 26 і 22 дорівнює 286.