У м2: 4 га 7а; 54 га у га: 250000 м2; 54 км2; 6 км2 12 га у а: 54 га; 6 га 12 а; 35700 м2;

5км215га6а у га і а: 548 а; 56700 м2 2. Виконати дії: (5,136 - 1,128):0,48 - (4*2,65 -9,8)*2,72 3. З одного порту в протилежних напрямах одночасно вийшли теплохід зі швидкістю 24,9 км/год і катер зі швидкістю 32,6 км/год. Якою буде відстань між ними через 1,8 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Костян.

Відповідь:

Виконати дії:

(5,136 - 1,128) / 0,48 - (4 * 2,65 - 9,8) * 2,72

Спершу вирішимо вирази в дужках:

5,136 - 1,128 = 4,008

4 * 2,65 = 10,6

10,6 - 9,8 = 0,8

Тепер підставимо ці значення назад в основний вираз:

(4,008 / 0,48) - (0,8 * 2,72)

Розв'яжемо це поділ та множення:

4,008 / 0,48 = 8,35

0,8 * 2,72 = 2,176

Тепер візьмемо віднімання:

8,35 - 2,176 = 6,174

Отже, результат виразу дорівнює приблизно 6,174.

Для знаходження відстані між теплоходом і катером через 1,8 год після початку руху, ми можемо використовувати формулу:

Відстань = Швидкість x Час.

Для теплоходу:

Відстань_теплоходу = 24,9 км/год * 1,8 год = 44,82 км.

Для катера:

Відстань_катера = 32,6 км/год * 1,8 год = 58,68 км.

Тепер, щоб знайти відстань між ними, додаймо ці відстані, бо вони рухаються одночасно в протилежних напрямах:

Відстань_між_ними = Відстань_теплоходу + Відстань_катера = 44,82 км + 58,68 км = 103,5 км.

Отже, відстань між теплоходом і катером через 1,8 год після початку руху становить 103,5 кілометри.

Покрокове пояснення: