Помогите срочно надо З одного порту в протилежнх напрямках одночасно вийшли теплохід зі швидкістю

24,9 км/год і катер зі швидкістю 32,6 км/год . Якою буде відстань між ними через 1,8 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Відповідь: 103,5 км.

Пошаговое объяснение:

1) 24,9 · 1,8 = 44,82 (км) — пройшов теплохід;

2) 32,6 · 1,8 = 58,68 (км) — пройшов катер;

3) 44,82 + 58,68 = 103,5 (км) — відстань між теплоходом і катером.