Довжина прямокутника дорівнює 25см. А ширина дорівнює 13см. Знайдіть периметр і площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Литвинов Юра.

Відповідь:

а=25см

b=13см

Р=2*(a+b)=2=*(25+13)=76см -периметр

S=a*b=25*13=325см²  площа

Покрокове пояснення: