H 7. Обчислить значення виразу 26: (12+23) - 1.8.0.5​


Ответы на вопрос

Отвечает Роговская Лина.

Ответ:

1. Спершу виконаємо операції у дужках: 12 + 23 = 35.

2. Потім обчислимо вираз всередині дужок: 26 / 35 = 0.742857 (округлено до шести знаків після коми).

3. Після цього виконаємо віднімання: 0.742857 - 1.8 = -1.057143 (округлено до шести знаків після коми).

4. Нарешті, перемножимо результат на 0.5: -1.057143 * 0.5 = -0.5285715 (округлено до семи знаків після коми).

Отже, значення виразу 26 / (12 + 23) - 1.8 * 0.5 дорівнює приблизно -0.5285715.