3•(14х+16)+7•(31-15х)=​


Ответы на вопрос

Отвечает Нагишева Алина.

Ответ:     -63x+265.

Пошаговое объяснение:

3•(14х+16)+7•(31-15х)=​3*14x+3*16+7*31-7*15x = 42x+48+217-105x =

= 42x-105x + 48+217 = -63x+265.

Отвечает Долганова Полина.

4,206

Покрокове пояснення:Щоб ро’язати це рівняння, вам потрібно буде застосувати властивість розподілу, а потім виділити змінну x. Ось кроки:

Розподіліть константи поза дужками на терміни всередині дужок:

3 * (14x + 16) + 7 * (31 - 15x)

= 3 * 14x + 3 * 16 + 7 * 31 - 7 * 15x

Тепер спростіть кожен термін:

42х + 48 + 217 - 105х

Об’єднайте подібні терміни (члени x і константи):

(42x - 105x) + (48 + 217)

Об'єднайте члени x:

-63x + 265

Отже, спрощене рівняння таке:

-63x + 265 = 0

Щоб розв’язати x, виділіть змінну з одного боку рівняння:

Додайте 63x до обох сторін:

-63x + 63x + 265 = 0 + 63x

Це спрощує:

265 = 63x

Тепер розділіть обидві сторони на 63, щоб знайти x:

265 / 63 = (63x) / 63

4,206349206349206 = х

Отже, x приблизно дорівнює 4,206 (округлено до трьох знаків після коми).