1. знайдіть периметр прямокутника сторони якого дорівнюють 5,2 см і 3


Ответы на вопрос

Отвечает Elakova Sanavar.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(5,2+3)*2=8,2*2=16,4см периметр прямоугольника