65. Қантты судың бірінші ерітіндісі 900 г, ондағы кант 180 г, екінші ерітіндісі 600 г, ондагы кант

90 г. Бірінші ерітінді мен екiншi ерітіндіні қосқандағы қоспа ерітіндінің концентрациясы неше про- цент? СРОЧНООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирюхин Паша.

Ответ:

900-180=720:90=80+720=800-600=200:100×1=2%