Қантты судың бірінші ерітіндісі 900 г,ондағы қант 180 г,екінші ерітіндісі 600 г,ондағы қант 90

г.Бірінші ерітінді мен екінші ерітіндіні қосқандағы ерітіндінің концентрациясы неше процент?Отинемин шыгарып беринизши!Алдын ала рахмет!

Ответы на вопрос

Отвечает Буланова Анастасия.

2400*0,75=1800 р для школьника

1800*13+2400*6=23400+14400=37800